Transformačný koučing, časť druhá

Intuícia v koučingu

V PRVEJ ČASTI ČLÁNKU (NOVÝ FÉNIX 10/2017 NA STR. 33) SME SA VENOVALI TOMU, ČO JE KOUČING, ČO NÍM NIE JE A PRE KOHO JE KOUČING URČENÝ. HOVORILI SME O KOUČINGU ZAMERANOM NA ZMENU AKCIE, KEĎ SA KLIENT POHYBUJE VÄČŠINOU NA ÚROVNI ROZUMOVEJ, ALE AJ O KOUČINGU TRANSFORMAČNOM, KEĎ SI KLIENT SIAHNE PO SVOJE ODPOVEDE HLBŠIE DO SVOJHO VNÚTRA, DO SRDCA, ČI DO SVOJEJ DUŠE.

Text a foto: Ing. Tatiana Červená, ACC, koučka osobného rozvoja

Čítať Ďalej

O koučingu a intuícii, časť druhá

V prvej časti článku sme sa venovali tomu, čo je koučing, čo ním nie je a pre koho je koučing určený. Hovorili sme o koučingu zameranom na zmenu akcie, keď sa klient pohybuje väčšinou na úrovni rozumovej, ale aj o koučingu transformačnom, keď si klient siahne po svoje odpovede hlbšie do svojho vnútra, do srdca, či do svojej duše, ako tomu sami klienti často hovoria. To chce samozrejme aj od kouča viac. Vyžaduje si to schopnosť vedenia klienta cez srdce. Schopnosť opustiť svoje telo a hlavu, a prejsť do inej, vyššej formy nášho bytia.

Čítať Ďalej

O koučingu a intuícii, časť prvá

S pojmom koučing sa v dnešnej dobe stretávame čoraz častejšie. Mnohí z vás si ho už iste vyskúšali na vlastnej koži, a mnohí si, verím, že s radosťou a záujmom, prečítate nasledujúcich pár riadkov, aby ste sa dozvedeli, čo sa pod týmto pojmom vlastne skrýva. Tak som to pred pár rokmi robila aj ja...

Čítať Ďalej

Transformačný koučing, časť prvá

S pojmom koučing sa v dnešnej dobe stretávame čoraz častejšie. Mnohí z vás si ho už iste vyskúšali na vlastnej koži, a mnohí si, verím, že s radosťou a záujmom, prečítate nasledujúcich pár riadkov, aby ste sa dozvedeli, čo sa pod týmto pojmom vlastne skrýva.

Koučing je určený pre všetkých, ktorí chcú robiť veci inak, alebo chcú robiť iné veci.

Čítať Ďalej

Naša stránka využíva cookies pre zabezpečenie 100% funkčnosti.