Referencie


Připadám si jako ve svém osobním ráji

"Během koučinkových sezení s Tatianou si připadám jako ve svém osobním ráji! Tatiana umí spoluvytvářet atmosféru zázraků a držet koučovací sezení tak svobodné a uvolněné, aby se tyto zázraky mohly ihned stát skutečnými. Změny v mém životě se začaly dít jakoby samy. Energie, které jsem se stala součástí během těchto koučovacích sezení, nikam nezmizela, ale je stále mou neodělitelnou částí. Ještě několik měsíců po sezení mi v hlavě zněly a zní věty a afirmace, které ve mne probudily otázky, jež mne Tatiana pokládala. Těším se na pokračování, již teď se nemohu dočkat! Můj velký dík a obdiv patří Tatianě."

Markéta Pivcová,  HR konzultant,  koučka osobného rozvoja


Pani Tatiana mi dodala potrebné sebavedomie a pomohla začať novú cestu

"Po viacerých pomerne úspešných rokoch v podnikaní som sa prestal vyvíjať a môj obchod išiel dolu kopcom. V ťažkých chvíľach, keď moje sebavedomie bolo veľmi nízko, som náhodou objavil dvere, za ktorými sedí pani Tatiana.
Zaklopal som a otvorila mi osoba, ktorá mi dodala potrebné sebavedomie a pomohla mi nájsť odhodlanie ísť ďalej, nájsť v sebe tie správne riešenia a začať novú cestu. Prvé kroky mojej cesty sú povzbudivé a verím, že sa to znovu rozbehne aj s cennými radami pani Tatiany."

Silvia Krázelová

Richard Trnený, podnikateľ

koučing a mentoring

Koučing s Tatianou mi pomáha systematicky pracovať

"Koučing s Tatianou mi pomáha systematicky pracovať na dosahovaní cieľov a posúva ma profesionálne dopredu. Budem využívať jej koučingové služby aj naďalej, pretože sú dôležitou súčasťou mojej cesty a kariéry."

Peter Kuračka Peter Kuračka, kouč a športový psychológ

business coaching

Po troch mesiacoch som dosiahla nárast o 178%

„Od augusta 2016 spolupracujem s pani Červenou na rozvoji firmy, zapracovaní nových ľudí do tímu, udržaní jej stabilného výkonu, ako aj na hľadaní riešení, ako dosahovať čo najlepšie výsledky. Pani Červenú hodnotím ako človeka, ktorý je profesionálny vo svojej práci, dodržuje termíny a spôsoby vedenia, aké určí. Má perfektné komunikačné schopnosti a je veľmi trpezlivá. Ako najlepšiu vlastnosť vidím jej ľudskosť, cez ktorú pomáha hľadať ľuďom riešenia, aby sa posunuli vo svojom cieli. Ja som výsledky našej práce videla už po mesiaci. Po troch mesiacoch som dosiahla s firmou nárast v rámci štatistiky o 178%. Verím, že spoločne dokážeme udržať tieto výsledky. Tatiana sa stala mojou podnikateľskou súčasťou. Okrem už spomínanej ľudskosti si najviac cením jej dokonalú odbornú zdatnosť a profesionalitu.“

Michaela Bencová Michaela Bencová, OVB Allfinanz Slovensko a.s.

business coaching

Koučing s Táňou je ÚŽASNÝ

Koučing s Táňou je ÚŽASNÝ. Bola to moja prvá skúsenosť s koučingom a som absolútne nadšená. Doteraz som bola presvedčená, že JA sama o sebe, v sebe NEVIEM... že potrebujem, aby mi NIEKTO INÝ poradil. Sebe som nedôverovala, spoliehala som sa, že kamaráti, terapeuti, knižky, články to vedia lepšie ako ja. Výsledkom bolo mnoho informácií a ešte väčší zmätok, nerozhodnosť a pochybnosti, ktorou cestou sa vybrať, čo si zvoliť. A zároveň strach, že si zvolím zle.“

„Moje prekvapenie bolo preto obrovské, keď som na sedení s Táňou zrazu zistila, že ja VIEM. Veď ja vlastne cítim, a práve tie pocity sú TO, na čom záleží a prostredníctvom nich dostávam odpovede na svoje otázky. Tánička bola nestranným a neposudzujúcim pozorovateľom. Pozorne počúvala, zapisovala čo hovorím a následne mi to zopakovala, čo mi pomohlo ešte jasnejšie uvidieť, ako to vlastne mám. Na konci sedenia som sa cítila posilnená ako ešte nikdy. Ťažko sa to slovne popisuje, keďže išlo o pocity. To, že ten "výsledok" sedenia, tie "rady" vlastne boli moje a nie od niekoho iného, im dávalo v mojich očiach (alebo v očiach mojej vedomej mysle?) úplne inú váhu. Zmätok, nerozhodnosť a pochybnosti, ktoré som predtým cítila vystriedal pokoj, dôvera, pocit vnútornej sily, vyrovnanosti, nadšenie a celkom nové uvedomenie, že tie odpovede vo mne naozaj sú a že o ich správnosti vôbec nemusím pochybovať. Vďaka Táninej láskavej prítomnosti sa mi podarilo spojiť sa so svojim vnútrom, so svojim srdcom, dušou? Neviem, čo to presne bolo, isté je, že tam bol pokoj, pevnosť, vnútorná sila, dôvera a 100%-ná istota, že tie odpovede, ktoré mi prišli sú jednoducho pravdivé a bodka. Bolo to pre mňa niečo tak nové, že nemám na to ani slová:-). Koučing s Táňou vrelo odporúčam každému, kto má pocit, že má v živote zmätok a že si nevie poradiť.“

Gabika Gabika, Žiar nad Hronom

life coaching

Čakal som, kým mi Tatiana vstúpi do života

"Tatiana je pre mňa človek, na ktorého som čakal, kým mi vstúpi do života... Koučovacie sedenia s Tatianou ma posunuli o veľký kus vpred, či už v pracovnom, ale aj v osobnom živote. Vďaka za to a teším sa na ďalšiu spoluprácu."

Juraj Lahučký, OVB Allfinanz


Získala som hodnotné informácie o sebe samej

"Na osobnom stretnutí s pani Tatianou sa mi najviac páčila uvoľnená atmosféra a hodnotné informácie o samej sebe, ktoré som vlastne celý čas mala, ale náš rozhovor mi pomohol uvedomiť si to. Po odkráčaní preč, hoci len po jednom stretnutí, som si bola istá, že niečo sa zmení, že som v sebe skutočne niečo odblokovala. A bola to pravda. Ďakujem preto pekne za túto skúsenosť. Všetkým rozhodne odporúčam, nebojte sa otvoriť, všetko máte v sebe. Občas sa len treba porozprávať s tým správnym človekom, ktorým pani Tatiana rozhodne je. Ďakujem Vám  :)
"

Veronika Terrero Rocher, študentka


Dozvedela som sa, kam by mohlo viesť moje smerovanie

"Koučing sme si vychutnali v útulnej, elegantne zariadenej miestnosti, voňavo uvoľňujúcej. Navyše v príjemnej lokalite nitrianskej Kalvárie, ktorá ešte viac umocnila dôvernú atmosféru. Koučka Táňa, príjemne, milo a veľmi profesionálne usmerňovala náš dialóg, ten sa dokonca po chvíli zmenil na rozhovor medzi mnou a mojimi imaginárnymi hosťami. Dozvedela som sa, ako ma vnímajú iní, ako sa vidím ja a tiež kam by mohlo viesť moje smerovanie. Pochopila som, že všetky dôležité odpovede mám vo svojom vnútri. Odchádzala som s pocitom veľkej nádeje a otvorených možností, usmievala som sa a to trvá až doteraz :) ....veď, okrem iného, kávu mi osladil sám Karel Gott! :)"
 

Sylvia Sylvia

life coaching

Začala som si samu seba viac vážiť

"Koučovacie sedenia mi veľmi pomohli po všetkých stránkach. Na stretnutiach s Tatianou som si toho veľmi veľa uvedomila. V sebe som našla odpovede na otázky, ktoré by som si inak ani nepoložila. Naučila som sa pozerať na veci iným pohľadom. Už po pár sedeniach sa mi zvýšilo sebavedomie, začala som si samu seba viac vážiť a rozhodne budem rada pokračovať v stretnutiach aj naďalej."

Valéria Ujhelyiová, OVB Allfinanz


Odpovede som našiel v sebe samom

„Chcel by som vrelo odporučiť každému, kto potrebuje nájsť v sebe odpovede na otázky či je to už vo vzťahoch, v práci alebo v sebe samom, aby sa určite stretol s Tatianou. Coaching je na veľmi vysokej úrovni, čo sa týka komunikácie a celkovo prostredie, v ktorom prebieha stretnutie, navodí veľmi príjemnú atmosféru na premýšľanie, a ponorenia sa do svojho vlastného podvedomia. Aj po dlhšej dobe po stretnutí, premýšľate nad všetkým, čo ste počas coachingu rozoberali. Mne to pomohlo sa utvrdiť vo veciach, v ktorých som si nebol istý, a zároveň vidieť veci, ktoré vo mne zanechali veľmi silný a krásny pocit. Ďakujem ešte raz a verím, že sa uvidíme na ďalšom stretnutí :)“

Martin Hučko, študent 

life coaching

Dnes mám predsavzatie vychutnávať a oslavovať moju ženskosť

Ďakujem Tatiana za cenné usmernenia aj za koučing. Dnes mám predsavzatie vychutnávať a oslavovať moju ženskosť. Už včera som domov šoférovala veľmi šťastná. Teším sa na všetko, čo už mám a objavujem nanovo, aj všetko, čo príde. Viera a dôvera, k tomu krása... vďačnosť... žijem znovu zázračný život.“

Monika Karáčová Monika Karáčová, Beauty Coach

life coaching
  • 1
  • 2

Naša stránka využíva cookies pre zabezpečenie 100% funkčnosti.